12

Pozivamo vas da, 20. maja s početkom u 20 časova, u galeriji Polet u Cetinjskoj ulici, prisustvujete otvaranju izložbe studenata prve godine Univerziteta u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta.

Na izložbi će biti predstavljeni najbolji radovi sa drugog kolokvijuma na predmetu Prostor i oblik.
Prisutnima će se obratiti profesor Ivan Rašković i time otvoriti izložbu koja će trajati do 3. juna.

Predviđen je i muzički program studenata našeg fakulteta koji će trajati do ponoći.

Prolećni semestar školske 2022/23, predmet Prostor i oblik, studijski programi Osnovne akademske studije Arhitektura (OASA) i Integrisane akademske studije Arhitektura (IASA), profesor: arh. Ivan Rašković, drugi kolokvijum, organizator: Lazar Belaćević

Asistenti: dr Dušan Stojanović, dr Jelena Bogosavljević, dr Ivan Filipović, dr Ana Zorić, dr Mila Mojsilović, dr Bojana Jerković Babović, arh. Hristina Meseldžija, arh. Miloš Stojković Minić, arh. Sonja Dedić, arh. Dejan Todorović, arh. Petar Cigić, arh. Jelena Ilić, arh. Snežana Zlatković, arh. Vanja Spasenović, arh. Ivana Lovrinčević.
Studentski radovi: Pavle Krčmar, Marija Jovović, Uroš Perić, Nikola Spalević, Hana Niketić, Petra Čanović, Anđelija Mazić, Branislav Dimitrijević, Mihajlo Stevanović, Uroš Topalović, Mila Pejčinović, Anamarija Živković, Isidora Đorđević, Milica Stojanović, Smiljana Rajšić