arh

Međunarodni projekat CE Beacons (PKS, Cirekon i Savet zelene gradnje Srbije) realizuje Radni paket u sektoru građevinarstva u vidu edukativnog i praktičnog programa – imlpementacija cirkularne ekonomije u građevinarstvu.

Program predstavlja jedinstvenu priliku za unapređenje Vašeg znanja i šansu da se umrežite sa liderima u oblasti cirkularne, održive i zelene gradnje.

Pobednički tim osvaja 1200 Eur, a svaki član tima i godišnju članarinu u SrbGBC.

Program je namenjen mladim inženjererima i master studentima, arhitekture, građevine, mašinstva, elektrotehnike, urbaniste, pejzažne arhitekte, inženjere organizacionih nauka, ali i menadžerima gradnje i upravljanja objektima.

Rok za prijavu je sreda 30. septembar 2020. godine.

Projekat počinje online Radionicom, u četvrtak 8. oktobra 13 časova sa Modulom 1 na kome će se dobiti detaljne informacije o Izazovu.

Poziv za PRIJAVE