Najava-sajma-informacija-za-studente_opt

Univerzitet u Beogradu i Pravni fakultet biće domaćini Sajma obrazovanja kineskih univerziteta pod nazivom 2017 Shanghai Education Exhibition.

Sajam obrazovanja biće održan u ponedeljak, 27. marta 2017. godine, na Univerzitetu u Beogradu – Pravnom fakultetu, Bulevar kralja Aleksandra 67, u periodu od 10.00 do 15.00 časova, a svečano otvaranje sajma je u 9.30 časova u holu fakulteta.

Deveti šangajski sajam obrazovanja je događaj koji svake godine organizuje Komisija za obrazovanje grada Šangaja, u saradnji sa partnerima u inostranstvu. Cilj Sajma obrazovanja je predstavljanje visokoškolskih institucija iz Šangaja, ostvarivanje međuinstitucionalne saradnje i povećanje interesovanja studenata za nastavak studija u Šangaju. Ove godine, 33 visokoškolske institucije iz Šangaja predstaviće svoje studijske programe na Sajmu.

Ovom prilikom pozivamo sve zainteresovane studente, buduće akademce, kao i sve članove akademske zajednice da posete Sajam obrazovanja.