Logo za sajt 600

Otvoren je prvi poziv za međunarodnu konferenciju SINARG 2023.

Primarni cilj ove konferencije je predstavljanje savremenih dostignuća nauke i prakse u oblasti arhitekture i građevinarstva. Želja organizatora konferencije je da obezbedi učešće domaćih i stranih stručnjaka u teorijskim i eksperimentalnim istraživanjima procesa projektovanja, upravljanja projektima, izgradnje i održavanja objekata u građevinarstvu. Ujedno, naučna konferencija će biti i mesto razmene iskustava i informacija o inovacijama i dostignućima u planiranju, projektovanju, novim materijalima i tehnologijama za izgradnju i rekonstrukciju u arhitekturi i niskogradnji. Ova konferencija treba da posluži kao forum na kojem stručnjaci iz građevinarstva, arhitekture i srodnih oblasti koje se međusobno prožimaju, imaju priliku da predstave rezultate svog rada.

Sve informacije o konferenciji dostupne su na linku https://project.gaf.ni.ac.rs/sinarg/