Prijemni i upis 2022: Obaveštenje za prelaz studenata sa drugih fakulteta i nastavak studija – SEPTEMBAR

AF - prijemni ispit - baner - WEB PRIJAVE

Studenti drugih visokoškolskih ustanova, koji se upisuju bez prijemnog ispita u školsku 2022/2023. godinu na Univerzitet u Beogradu – Arhitektonski fakultet, rangiraju se do upisne kvote od 22 slobodna mesta za upis na drugu godinu studijskog programa osnovnih akadmekih studija – Arhitektura, odnosno do upisne kvote od 5 slobodnih mesta za upis na drugu godini studijskog programa integrisanih akademskih studija – Arhitektura prema sledećim merilima:

a. Podudarnost studijskih programa – broj priznatih ESPB bodova

b. Ostvarenog uspeha – ostvarena ocena na priznatom premetu,

a prema fomuli za upis na više godine stduija koja se primanjuje na Univerzitetu, i to:

Screenshot 2022-09-22 at 09.25.25

gde N predstavlja broj godina studiranja od trenutka upisa, dok suma obuhvata sve priznate predmete koje je student položio.

Produžava se rok za dopunu dokumentacije do 27.09.2022. godine do 12,00 sati.

Odluka