OTVORENE PRIJAVE ZA STUDENTSKI STARTAP KAMP 2022 – ZAKORAČI U JEDINSTVENU PREDUZETNIČKU AVANTURU U NTP BEOGRAD

Promo1-ParkUP-2022 21

Postani nova startap generacija!

Naučno-tehnološki park Beograd organizuje novi studentski startap kamp ParkUP! 2022 i poziva te da zakoračiš u nezaboravnu startap avanturu!

ParkUP! je višednevni program učenja, rada i druženja, namenjen studentima svih fakulteta (18-26 godina) koji žele da zakorače u startap svet, steknu znanja i veštine kako da kreiraju ideje/uoče probleme, formiraju tim i upoznaju se sa koracima u razvoju jednog uspešnog startapa.

Studentski startap kamp u NTP Beograd biće održan od 14. do 19. jula. 2022.
Prijave su otvorene do 3. jula na LINKU.

Za učešće je dovoljna otvorenost ka novim znanjima. Nije potrebno da studenti imaju oformljen tim ili poslovnu ideju – do nje će doći kroz dinamičan rad na kampu!

Predavanja i interaktivne radionice zasnovane su na Lean startup metodologiji, sa akcentom na definisanju problema i rešenja, profila i segmenta kupaca, konkurenciji, tržištu i biznis modelu.

Do sada je kroz 5 studentska kampa u NTP Beograd i jedan online mini ParkUP! O osnovama tehnološkog preduzetništva obučeno više od 500 studenata!
Zakorači i ti u nezaboravnu startap avanturu!

Više informacija o ParkUP!-u pogledajte OVDE.