Studentski konkurs: Architecture Student Contest 2022 u organizaciji kompanije Saint–Gobain

Web banner Facebook

Pozivamo vas da se prijavite na nacionalno takmičenje Architecture Student Contest 2022 u organizaciji kompanije Saint–Gobain koje može da te odvede na međunarodno takmičenje u Varšavu.

Navedeno studentsko takmičenje biće organizovano u saradnji sa Arhitektonskim fakultetom Univerziteta u Beogradu. Poslednji dan za registraciju je 31. mart 2022. godine, a pobednički projekat biće proglašen 26. aprila ove godine. Prva tri tima ili pojedinca očekuju novčane nagrade:

· 500 evra za treće mesto,

· 1.000 evra za drugoplasiranog i

· 1.500 evra za prvo mesto i put u Varšavu na Međunarodno takmičenje.

U periodu od 8-10. juna 2022. godine takmičari iz celog sveta pokazaće svoje znanje, a najbolji tim biće nagrađen sa 5.000 evra, ali je organizator pripremio nagrade za drugo i treće mesto i dve specijalne nagrade.

Kompanija  Saint–Gobain na ovaj način stimuliše talentovane studente koji su takmičarski nastrojeni da pokažu svoje stečeno znanje kroz rad na realnom projektu. Ključne kriterijume takmičenja i detalje koji se odnose na prijavu možete pogledati na Saint–Gobain stranici.

Odvaži se i prijavi se na nacionalno takmičenje, a posle pakuj kofere i putuj za Varšavu!

ASC poster-01