AAEDW Serbia 2021_3-page-001

ATIproject organizuje International Workshop u Beogradu! Formiramo tim arhitekata koji su spremni za saradnju i priključivanje na aktuelne projekte i tendere u firmi. Cilj naše firme je da studentima koji su na master studijama ili koji su već završili fakultet pružimo šansu da budu uključeni u rad na velikim projektima na kojima radi tim arhitekata u Srbiji, Italiji, Danskoj, Švajcarskoj i Francuskoj gde su otvorene kancelarije naše firme.

Ukoliko ste zainteresovani da se priključite ATIproject timu pošaljite vaš CV i Portfolio/skup reprezentativnih projekata do 25. juna 2021.godine na hrbelgrade@atiproject.com sa naznakom u naslovu mail-a AAEWD2021. Selekciju vršimo do 27.juna i najbolje kandidate ćemo kontaktirati i detaljnije objasniti na koji način bi se odvijala saradnja sa nama i precizirali početak Workshop-a. Najboljima ćemo ponuditi ugovor i priključenje timu u Beogradu.

Posetite naš sajt www.atiproject.com i informišite se više o projektima na kojima radimo.

Za dodatne informacije takođe možete da nas kontaktirate putem mail-a hrbelgrade@atiproject.com