rehabend

Deveto izdanje međunarodnog kongresa REHABEND (www.rehabend.unucan.es.), biće održano u Granadi, Španija, od 13. do 16. septembra 2022. godine.

Događaj će se održati na HIBRIDNI način (opcije virtuelnog i praćenja na licu mesta). Sažeci i radovi, nakon recenzije članova Međunarodnog naučnog odbora, biće objavljeni u dve knjige (štampana knjiga sažetaka i digitalna knjiga članaka). Studenti doktorskih studija mogu učestvovati na kongresu sa smanjenim naknadama. Službeni jezici su, kao i obično, engleski, italijanski, portugalski i španski (abecednim redom).

REHABEND 2022 nastavlja seriju od osam prethodnih međunarodnih događaja koji su razvijeni od 2006. godine u različitim španskim gradovima. Poslednja, 2020. godine, izvedena je virtuelno zbog epidemije virusa KOVID-19. U izdanju 2020. godine predstavljeno je više od 325 radova profesionalaca i istraživača iz 36 zemalja i time je konferencija izborila značajno mesto u akademskoj mreži (preuzmite knjigu sažetaka – REHABEND 2020).