U toku su prijave na Cantralnoevropski univerzitet u Beču za samofinansirajuće studente i studentkinje na master programima. Master programi su jednogodišnji i dvogodišnji u oblastima kao što su zaštita životne sredine, rodnih studija, data science, ekonomije i poslovanja, međunarodne politike, prava, sociologije kognitivnih nauka i istorije (celokupna lista programa je dostupna ovde). Rok za prijave je 15. mart.

U zajednici studenata i profesora iz preko 100 zemalja, Centralnoevropski univerzitet radi u duhu podrške otvorenim i demokratskim društvima koja poštuju ljudska prava i vladavinu zakona. CEU-ovi programi na engleskom jeziku akreditovani su u SAD-u i Austriji, neguju kritičke, analitičke i kreativne mislioce koji traže rešenja za složene probleme našeg doba.

Za sve informacije posetite www.bos.rs