Održive karijere – odgovorni građani 21. veka Karijera u multinacionalnim kompanijama

ODRZIVE-KARIJERE-3-1080x1080

Novo druženje u okviru programa “Održive karijere u Srbiji – odgovorni građani 21. veka” biće posvećeno karijerama u multinacionalnim kompanijama.

Naši gosti – panelisti su:

•     Ana Panajotović, menadžer desetogodišnjeg projekta održivog razvoja u kompaniji ”L’Oréal  Adria Balkan pod nazivom “L’Oréal for the Future”.
  •     Nenad Stojković, menadžer za održivi razvoj u kompaniji Naftna industrija Srbije – Gasprom NJeft

Sa našim panelistima razgovaramo o njihovom karijernom putu, šta im je najviše pomoglo da stignu do pozicije menadžera za održivi razvoj – koja su znanja i veštine potrebne da bi se neko bavio održivim razvojem u velikim kompanijama, kao i o tome zašto je važno da se velike kompanije bave održivim razvojem.

Prijavite se, postavite pitanja za paneliste. Prijava je dostupna ovde

Link ka događaju možete očekivati dva časa pre početka.

Vidimo se u četvrtak 11. februara u 11 časova, do tada obezbedite udobno okruženje i dobar internet.