Određuje se Aleksandra Jović, zaposlena na Univerzitetu u Beogradu – Arhitektonskom fakultetu, za lice koje, u situaciji pojave sumnje na obolevanje od zarazne bolesti COVID-19 kod zaposlenih na Univerzitetu u Beogradu – Arhitektonskom fakultetu, obaveštava epidemiologa nadležnog instituta/zavoda za javno zdravlje, radi daljeg postupka.

Obaveštenje iz prethodnog stava vrši se na obrascu propisanom od strane nadležnog instituta/zavoda za javno zdravlje.

Ova Odluka se odnosi na sve zaposlene na Univerzitetu u Beogradu – Arhitektonskom fakultetu.

Svi zaposleni na Univerzitetu u Beogradu – Arhitektonskom fakultetu, u obavezi su da zaposlenom iz stava 1. ove Odluke prijave pojavu sumnje ili potvrđrno od strane lekara, obolevanje od zarazne bolesti COVID-19.

Prijave vršiti na mail aleksandra.jovic@arh.bg.ac.rs ili telefon +381 11 3370095.