BANER 2020

Nakon prvog dan pozivanja kandidata, prijavilo se:

• OAS – 160/160 kandidata u budžetskom statusu,
  • OAS – 1 kandidat u budžetskom statusu sa afirmativne liste,
  • IAS – 38/40 kandidata u budžetskom statusu,
  • IAS – 1 kandidat u budžetskom statusu sa afirmativne liste,
  • Odustalo je dvoje kandidata, rang 24 i 191
  • Jedan kandidat je odabrao da umesto budžetskog statusa IAS upiše samofinansirajući status OAS
  • Preostalo je dva slobodna mesta na budžetu IAS
  • Pozivanje je završeno zaključno sa rangom 202.

Kandidatkinja sa rednim brojem prijave 148 se nije odazvala na telefon. Ukoliko se ne javi do sutra na prijemniaf@arh.bg.ac.rs, njeno mesto će biti popunjena daljim pozivanjem po redosledu na rang listi.
Pozivanje kandidata za upis u status samofinansirajućeg studenta, počinje sutra, 10.07. u 10 sati, počevši redom od ranga 203.
Svi kandidati koji su pozvani, treba da pripreme svoju dokumentaciju prema uputstvu i da sačekaju e-poruku sa dodatnim dokumentima (ugovor, izjava, itd.) koje treba da odštampaju, popune i potpišu i donesu na upis sa preostalom dokumentacijom.
Lista kandidata sa izborom studijskog programa i pojedinačnim terminima za predaju dokumenata na fakultetu, će biti objavljena ju subotu 11.07.2020. do 20 sati.

Komisija za sprovođenje upisa