project-management-championship-takmicenje-u-upravljanju-projektima

Zadovoljstvo nam je da Vas obavestimo da će, šesto po redu, studentsko takmičenje iz upravljanja projektima „Project Management Championship  2020” biti održano 23. februara i 1. marta 2020. godine na Fakultetu organizacionih nauka u Beogradu. Projekat je iniciran od strane IPMA Young Crew-a, kao ogranka međunarodne asocijacije za upravljanje projektima (Internazional Project Management Association – IPMA), a u našoj zemlji ga sprovodi Young Crew Srbija, kao sastavni deo Udruženja za upravljanje projektima Srbije.

Cilj samog projekta jeste okupljanje i povezivanje studenata različitih fakulteta koji će na jedan kreativan i svetski standardizovan način unaprediti svoje znanje i kompetencije u oblasti projektnog menadžmenta. Pravo učešća imaju svi fakulteti u Srbiji na kojima se izučava predmet upravljanje projektima. Takmičenje se sastoji od dva odvojena dela – kvalifikacione runde i finala. Pobednici nacionalnog takmičenja će imati priliku da predstavljaju Srbiju na svetskom takmičenju u upravljanju projektima “International Project Management Championship 2020”, koje će se ove godine održati u Litvaniji.

Više o projektu PDF Ponuda za fakultete