plakat

Treću godinu zaredom Arhitektonski fakultet u Beogradu i Ambasada Republike Slovačke organizuju “Noć arhitekture”.

Tim povodom, pozivamo Vas na događaj “Noć arhitekture” koji će se desiti u utorak, 01. oktobra 2019. godine, u periodu 18.00 – 00.00 sati na Arhitektonskom fakultetu u Beogradu.

Noć arhitekture je kratkotrajni, jednodnevni format u vidu izložbi, predavanja, radionica posvećenih arhitekturi u najširem smislu i usmerenih na promociju i pokazivanje širine i obima ove delatnosti široj kulturnoj javnosti.

Otvaranje manifestacije i Svečani prijem brucoša na Arhitektonskom fakultetu održaće se u 18.00 sati od strane prof. dr Vladana Đokića, dekana i NJ.E. Dagmar Repčekove, ambasadorke Slovačke Republike u Beogradu.

Učešće u izalagačkom i programskom delu ovogodišnjeg izdanja uzelo je osam država: Izrael, Australija, Slovačka, Poljska, Kanada, Češka, Austrija i Srbija.

Kroz seriju izložbi, projekcija video i dokumentarnog materijala, kao i nekoliko kratkih predavanja, pozivamo Vas da se upoznate sa svetom arhitekture!

Program održavanja 1.10.2019. (18.00 – 00.00h)

Sala Država
219 Izrael
220 Australija