Procedura upisa u prvu godinu studija 2019/20 Arhitektonskog fakulteta za: ČETVRTI DAN UPISA

Prijemni_AF_2019_00_thumb

Procedura upisa na Arhitektonski fakultet, na prvu godinu Osnovnih i Integrisanih akademskih studija Arhitektura za školsku 2019/2020 godinu.

Nakon trećeg dana upisa (10.07.2019), na Arhitektonski fakultet se upisalo:

– 161 studenata na OAS, status studenta finansiranog iz budžeta Republike Srbije (160 kandidata i jedan kandidat sa afirmativne liste),
– 42 kandidata na IAS, status studenta finansiranog iz budžeta Republike Srbije (40 kandidata, jedan dodatni kandidat zbog duplog 212. ranga i jedan kandidat sa afirmativne liste),
– 61 kandidata na OAS, status samofinansirajući studenti,
– 1 kandidat strani državljanin na OAS u okviru kvote za samofinansirajuće studente i
– 21 kandidat na IAS, status samofinansirajući studenti.

Preostalo je da se upiše:

– 17 kandidata na OAS, status samofinansirajući studenti i
– 1 kandidat na IAS, status samofinansirajući student

Upis se nastavlja u ČETVRTAK, 11. JULA 2019. GODINE u 10.00 časova.

Dinamika upisa na Arhitektonski fakultet

ČETVRTAK, 11. JUL 2019. GODINE
Kandidati koji su stekli pravo na upis, a ne upišu se 08, 09, i 10. jula, gube to pravo i Fakultet će na njihovo mesto upisati kandidate prema redosledu na Konačnoj rang listi.

U 10 sati, u amfiteatru Arhitektonskog fakulteta je prozivanje za kandidate prema redosledu na konačnoj rang listi, počevši od ranga 305, a do popunjavanja kvote za upis na oba studijska programa.

Kandidati koji nisu prisutni na prozivci će biti preskočeni i biće upisan prvi sledeći kandidat koji je prisutan.