Prijavite se za osamnaesti ciklus stručne prakse u GO Čukarica.

Kancelarija za mlade GO Čukarica organizuje osamnaesti ciklus stručne prakse namenjen studentima završnih godina visokoškolskih ustanova i diplomcima sa prebivalištem ili boravištem na teritoriji opštine Čukarica.

Stručna praksa obavljaće se u određenim odeljenjima Opštinske uprave (ekonomija, pravo, arhitektura, građevinarstvo, političke nauke, kultura i turizam).

Program stručne prakse odvijaće se u periodu od 3. juna 2019. do 2. septembra 2019. godine.

Prijavljivanje se vrši slanjem radne biografije sa fotografijom na email: kzm@cukarica.rs do 29.maja 2019. godine. U prijavi naznačiti u kom sektoru želite da pohađate program stručne prakse.

Cilj projekta jeste da se kandidatima omogući da kroz tromesečnu stručnu praksu u izabranom odeljenju steknu prvo praktično iskustvo i znanje koje će im biti od koristi u daljoj profesionalnoj karijeri.

Više informacija možete dobiti na broj telefona: 011/3052-119.