Simulacija Prijemnog ispita 2019. na Arhitektonskom fakultetu – 21.04.2019. (ažurirano!)

Važno obaveštenje (21.04.2019)
Rešenje testa sa Simulacije Prijemnog ispita 2019

Važno obaveštenje (16.04.2019)
· Prijava kandidata na simulaciju prijemnog ispita se završava u petak 19.04.2019. godine, u 14.00 sati.
· Spisak prijavljenih kandidata sa rasporedom sedenja će biti objavljen na vebsajtu fakulteta i na oglasnoj tabli fakulteta u petak 19.04.2019. godine do 20.00 sati.
· Simulacija Prijemnog ispita 2019. će se održati u salama Arhitektonskog fakulteta, u nedelju, 21.04.2019. godine u 14.00 sati. Kandidati treba da dođu na Arhitektonski fakultet u 13.00 sati kako bi se pronašli na spisku i otišli do sale u koju su raspoređeni.
· Kandidati treba sa sobom da ponesu lična dokumenta i pribor za rad – hemijsku olovku, 2 grafitne olovke 2B, gumicu i rezač.
· Test sa tačnim odgovorima će biti objavljen na vebsajtu Arhitektonskog fakulteta, nakon završene simulacije Prijemnog ispita.
· Spisak kandidata sa rezultatima polaganja će biti objavljen na sajtu fakulteta, nakon završene obrade podataka, početkom naredne nedelje.

Komisija za sprovođenje upisa

Poštovani budući studenti, obaveštavamo Vas da će Simulacija prijemnog ispita 2019. na Arhitektonskom fakultetu u Beogradu biti održana u nedelju 21. aprila 2019. godine u 14.00 sati, u salama Arhitektonskog fakulteta.

Kandidati će na besplatnoj Simulaciji Prijemnog ispita 2019. moći da se upoznaju sa formom novog testa koji će biti na polaganju Prijemnog ispita od ove školske godine, kao i da prođu celu proceduru polaganja Prijemnog ispita i reše probni test koji će odgovarati karakteru testa na prijemnom ispitu.

Za učešće na Simulaciji kandidati treba da izvrše prijavljivanje, a blagovremeno će dobiti uputstva o načinu na koji učestvuju u realizaciji probnog testa.

Uputstvo za prijavljivanje

Prijavljivanje je obavezno!

Prijava se obavlja prosleđivanjem navedenih podataka na e-mail adresu otvorenavrata@arh.bg.ac.rs, najkasnije do petka, 19. aprila 2019. godine u 14.00 sati.

Podaci koje treba proslediti su:
1) Vaše ime i prezime,
2) ime jednog roditelja,
3) godina rođenja,
4) naziv i mesto škole koju pohađate,
5) godina završetka srednje škole i
6) kontakt telefon i e-mail adresa.

Molimo Vas da pažljivo izvršite prijavljivanje, jer se nepotpune prijave neće razmatrati. Potvrda o prijavi će biti prosleđena u roku od 24h.

Spisak kandidata, sa njihovim rednim brojem i brojem sale u kojoj će kandidat imati simulaciju prijemnog ispita, će biti objavljen nakon zaključivanja liste zainteresovanih kandidata, u petak 19.04.2019. godine.

Komisija za sprovođenje upisa.

Hashtag: #PrijemniispitAF2019

Aktuelne vesti za Prijemni ispit 2019.