Симулација Пријемног испита 2019. на Архитектонском факултету – 21.04.2019. (ажурирано!)

Важно обавештење (16.04.2019)
· Пријава кандидата на симулацију пријемног испита се завршава у петак 19.04.2019. године, у 14.00 сати.
· Списак пријављених кандидата са распоредом седења ће бити објављен на вебсајту факултета и на огласној табли факултета у петак 19.04.2019. године до 20.00 сати.
· Симулација Пријемног испита 2019. ће се одржати у салама Архитектонског факултета, у недељу, 21.04.2019. године у 14.00 сати. Кандидати треба да дођу на Архитектонски факултет у 13.00 сати како би се пронашли на списку и отишли до сале у коју су распоређени.
· Кандидати треба са собом да понесу лична документа и прибор за рад – хемијску оловку, 2 графитне оловке 2Б, гумицу и резач.
· Тест са тачним одговорима ће бити објављен на вебсајту Архитектонског факултета, након завршене симулације Пријемног испита.
· Списак кандидата са резултатима полагања ће бити објављен на сајту факултета, након завршене обраде података, почетком наредне недеље.

Комисија за спровођење уписа

Поштовани будући студенти, обавештавамо Вас да ће Симулација пријемног испита 2019. на Архитектонском факултету у Београду бити одржана у недељу 21. априла 2019. године у 14.00 сати, у салама Архитектонског факултета.

Кандидати ће на бесплатној Симулацији Пријемног испита 2019. моћи да се упознају са формом новог теста који ће бити на полагању Пријемног испита од ове школске године, као и да прођу целу процедуру полагања Пријемног испита и реше пробни тест који ће одговарати карактеру теста на пријемном испиту.

За учешће на Симулацији кандидати треба да изврше пријављивање, а благовремено ће добити упутства о начину на који учествују у реализацији пробног теста.

Упутство за пријављивање

Пријављивање је обавезно!

Пријава се обавља прослеђивањем наведених података на е-маил адресу otvorenavrata@arh.bg.ac.rs, најкасније до петка, 19. априла 2019. године у 14.00 сати.

Подаци које треба проследити су:
1) Ваше име и презиме,
2) име једног родитеља,
3) година рођења,
4) назив и место школе коју похађате,
5) година завршетка средње школе и
6) контакт телефон и е-маил адреса.

Молимо Вас да пажљиво извршите пријављивање, јер се непотпуне пријаве неће разматрати. Потврда о пријави ће бити прослеђена у року од 24h.

Списак кандидата, са њиховим редним бројем и бројем сале у којој ће кандидат имати симулацију пријемног испита, ће бити објављен након закључивања листе заинтересованих кандидата, у петак 19.04.2019. године.

Комисија за спровођење уписа.

Hashtag: #PrijemniispitAF2019

Актуелне вести за Пријемни испит 2019.