OASA-36030 i IASA-36030 – Organizacija građenja i osnove menadžmenta: Raspored za vežbe 2018/19

Obaveštenje

Studijska celina:
Arhitektonske tehnologije – Organizacija građenja

Predmeti:
OASA-36030 Organizacija građenja i osnove menadžmenta
IASA-36030 Organizacija građenja i osnove menadžmenta

Obaveštavaju se studenti III godine Osnovnih i Integrisanih akademskih studija da će se vežbe iz predmeta Organizacija građenja i osnove menadžmenta odvijati u amfiteatru AF prema sledećem rasporedu (početna slova prezimena po azbučnom redu):

1. grupa, ponedeljak u 15.15 časova: studenti OASA – prezimena od A do Ma;
  2. grupa, ponedeljak u 19.15 časova: studenti OASA – prezimena od Sto do Š i svi studenti IASA;
  3. grupa, sreda u 08.15 časova: studenti OASA – prezimena od Mi do Sti.

Kompletni spiskovi sa rasporedom istaknuti su na tabli ispred kabineta 304.

Studenti su obavezni da dođu isključivo u grupu u koju su raspoređeni.

Na vežbanje je obavezno donositi kalkulator (digitron) i odštampane podloge za rad (prilozi su postavljeni na Arh. Portalu).

Upotreba mobilnih telefona umesto digitrona nije dozvoljena.

Kašnjenje, kao i svojevoljno menjanje grupa rezultiraće umanjivanjem broja poena za datu vežbu.

Studentima koji su prethodne godine vežbali i stekli odgovarajući broj poena iz nastave za polaganje ispita, priznaju se stečeni poeni i nisu obavezni da ponovo pohađaju vežbe.

Iz kabineta