ОАСА-36030 и ИАСА-36030 – Организација грађења и основе менаџмента: Распоред за вежбе 2018/19

Обавештење

Студијска целина:
Архитектонске технологије – Организација грађења

Предмети:
ОАСА-36030 Организација грађења и основе менаџмента
ИАСА-36030 Организација грађења и основе менаџмента

Обавештавају се студенти III године Основних и Интегрисаних академских студија да ће се вежбе из предмета Организација грађења и основе менаџмента одвијати у амфитеатру АФ према следећем распореду (почетна слова презимена по азбучном реду):

1. група, понедељак у 15.15 часова: студенти ОАСА – презимена од А до Ма;
  2. група, понедељак у 19.15 часова: студенти ОАСА – презимена од Сто до Ш и сви студенти ИАСА;
  3. група, среда у 08.15 часова: студенти ОАСА – презимена од Ми до Сти.

Комплетни спискови са распоредом истакнути су на табли испред кабинета 304.

Студенти су обавезни да дођу искључиво у групу у коју су распоређени.

На вежбање је обавезно доносити калкулатор (дигитрон) и одштампане подлоге за рад (прилози су постављени на Арх. Порталу).

Употреба мобилних телефона уместо дигитрона није дозвољена.

Кашњење, као и својевољно мењање група резултираће умањивањем броја поена за дату вежбу.

Студентима који су претходне године вежбали и стекли одговарајући број поена из наставе за полагање испита, признају се стечени поени и нису обавезни да поново похађају вежбе.

Из кабинета