18. Bijenale umetnosti u Pančevu: XIII UAD / Umetnost, arhitektura, dizajn postprodukcija

XIII-UAD-Umetnost_arhitektura_dizajn_postprodukcija

XIII UAD / Umetnost, arhitektura, dizajn postprodukcija
18. Bijenale umetnosti
17. 12. 2018. – 11. 01. 2019.

Galerija Milorada Bate Mihailovića, Kulturnog centra Pančeva
Žarka Zrenjanina 1, Pančevo
Radno vreme galerije radnim danima: 17.00 – 20.00 časova

Manifestacija „Umetnost, arhitektura, dizajn” otvorena je u ponedeljak, 17. decembra 2018. godine u Galeriji Milorada Bate Mihailovića.

Izložba i publikacija koji se priređuju u okviru posebnog programa Galerije „Umetnost, arhitektura, dizajn” posvećeni su predstavljanju novonastalog razvoja aktuelnih ostvarenja na polju vizuelnih umetnosti i arhitekture, uključujući i primenjenu i angažovanu umetnost. Ovogodišnja trinaesta po redu manifestacija obrađuje fenomen prostora u službi umetničke postavke.

Učestvuju: Mariela Cvetić, Danilo Dangubić, Dragan Jelenković, Aleksandar Marks, Suzana Marjanić, Andrej Mirčev i Željko Rajačić.

Dobrodošli!