Promocija naučne monografije: „Pojmovnik prostornog planiranja“ – Jasna Petrić i Milena Milinković

Plakat-promocija-Pojmovnika-prostornog-planiranja_opt

Pozivamo vas da nam se pridružite na promociji naučne monografije „Pojmovnik prostornog planiranja“, autorki Jasne Petrić i Milene Milinković. Izdavač monografije je Institut za arhitekturu i urbanizam Srbije, Beograd, 2017. godine.

Promocija će biti održana u Rimskoj dvorani Biblioteke grada Beograda, Knez Mihailova 56, u sredu, 13. juna 2018. godine sa početkom u 19.00 časova.

Razgovor o knjizi će voditi dr Miodrag Vujošević, naučni savetnik. O knjizi će govoriti: prof. dr Branka Tošić i prof. dr Dejan Đorđević sa Geografskog fakulteta Univerziteta u Beogradu, dr Saša Milijić, direktor Instituta za arhitekturu i urbanizam Srbije i autorke.

Nakon razgovora je organizovan prigodan koktel kada će autorke potpisivati knjige.

Dobrodošli!