МАСА-12020-02 и ИАСА-48020-02 – Савремени принципи очувања градитељског наслеђа: Предаја првог колоквијума, информације о другом колоквијуму и семестралном раду

Обавештење

Предмет:
МАСА-12020-02 (ИАСА-48020-02): Историја и теорија 2 – Савремени принципи очувања градитељског наслеђа

Обавештавају се студенти I године Мастер академских студија Архитектуре и IV године Интегрисаних академских студија Архитектуре да ће се предаја првог колоквијума из предмета Историја и теорија 2 – Савремени принципи очувања градитељског наслеђа одржати, према терминском плану, у понедељак, 16. априла 2018. године у 14.15h у сали 226.

Након предаје првог колоквијума студенти ће изабрати тему семестралног рада и бити упућени у његов садржај, рад на прикупљању и презентацији резултата властитих истраживања, као и у израду и предају другог колоквијума, услове за предају колоквијума и рада и др.

Предложени списак тема, уз модућност предлагања специфичне теме, у зависности од интересовања студената, упутства за припрему колоквијума и семестралног рада, шири списак литературе и извора, постављени су на Арх.Порталу.

Потребно је да их студенти погледају пре 16. априла 2018. године како би пријавили тему и информисали се о литератури и изворима.

Ван. проф. др Мирјана Ротер Благојевић