2018_40-Salon-arhitekture_Polja-buducnosti

za predloge za učešće u pratećem programu 40. Salona arhitekture
(29. mart – 5. maj 2018)

Savet Salona arhitekture u skladu sa tematizacijom 40. Salona arhitekture objavljuje javni poziv za predloge za učešće u pratećem programu Salona pod nazivom „Polja budućnosti“.

Namera Saveta je da proširi i upotpuni prateći program Salona i na taj način otvori mogućnost za obuhvatnije sagledavanje onoga šta se dešava na polju afirmacije arhitekture. U skladu sa temom pratećeg programa, Savet poziva sve koji imaju šta da kažu i sve koji rade zalažući se za vrednosti u duhu afirmativne kritike aktuelnog stanja u svetu arhitekture.

Pravo učešća imaju svi akteri arhitektonske scene.

Predlagači mogu da dostave predloge za učešće u pratećem programu Salona kao što su: tematska panel diskusija, tematski seminar, tematsko predavanje, tematska radionica i slične adekvatne formate za prezentaciju afirmativnih ideja, mišljenja i delovanja. Predlog mora biti adekvatno prilagođen prostornim mogućnostima galerije MPU. Za realizaciju programa MPU će omogućiti video i audio tehničku podršku.

Rok za dostavu predloga za učešće u pratećem programu Salona je do 14. aprila 2018.

Predlozi se dostavljaju u elektronskom formatu na E-mail adresu: salonarh@mpu.rs
• Sadržaj predloga
• Naslov predloga
• Format prezentacije