OASA-24060 i IASA-24060 – Projektovanje i proračun konstrukcija 1: Početak nastave

Obaveštenje

Studijska celina:
Statika arhitektonskih konstrukcija 3

Predmet:
OASA-24060 – Projektovanje i proračun konstrukcija 1
IASA-24060 – Projektovanje i proračun konstrukcija 1

Obaveštavaju se studenti II godine Osnovnih i Integrisanih akademskih studija da će nastava na predmetu Projektovanje i proračun konstrukcija 1 početi u četvrtak, 22. februara 2018. godine prema rasporedu časova.

Studenti II godine Osnovnih akademskih studija vežbaju prema rasporedu u salama koji je objavljen na Arh.Portalu. Studenti III godine Osnovnih akademskih studija i II godine Integrisanih akademskih studija vežbaju u Amfiteatru, četvrtkom od 18.15 do 19 sati.

Za prve vežbe na Osnovnim studijama potrebno je da studenti donesu: Praktikum za vežbe, koji je postavljen na Arh.Portalu, pribor za pisanje i crtanje, kalkulator, 2 – 3 lista A4 formata i običnu kartonsku fasciklu za predaju radova sa zalepljenim listom Opšti uslovi rada na vežbama (OASA), strana 5 iz praktikuma.

Iz kabineta za Projektovanje i proračun konstrukcija 1