Obaveštenje

Predmet:
OASA-11070 – Geometrija oblika 1
IASA-11070 – Geometrija oblika 1

Podsećamo da su, po Protokolu rada na predmetu (objavljenom na studentskom portalu našeg fakulteta pre početka semestra), studenti koji nisu bili u mogućnosti da prisustvuju nastupajućoj proveri znanja, dužni da dostave svoja opravdanja Kabinetu i to, isključivo, u terminima konsultacija organizovanim u prve dve nedelje nakon održavanja te provere znanja.

Dodatno, napominjemo da se ova opravdanja NE MORAJU DOSTAVLJATI LIČNO!

• U slučaju pravdanja nedolaska na drugi kolokvijum: sreda, 03.01. i sreda, 10.01.2018. godine (19.00 sati).
• U slučaju pravdanja nedolaska na test (samo za studente ponovce): sreda, 10.01. i sreda, 17.01.2018. godine (19.00 sati).

Napomene:
Moguće je opravdati izostanak sa polaganja samo jedne provere znanja!
– U slučaju duže bolesti, student ili njegov kolega odn.bilo koja osoba iz njegovog okruženja, dužni su da u dolenavedenim terminima, putem elektronske pošte, obaveste kabinet o nastaloj situaciji.

Iz Kabineta