Izbor nastavnika i saradnika

31/08/2017

Univerzitet u Beogradu – Arhitektonski fakultet,
Beograd, ul. Bulevar kralja Aleksandra 73/II,

obaveštava sve zainteresovane da se Referat i Sažetak referata Komisije za izbor nastavnika za užu naučnu oblast: Arhitektonske konstrukcije, stavljaju na uvid javnosti.

Komisija predlaže da se dr Dušan Ignjatović, dipl.inž.arh, izabere u zvanje vanrednog profesora, na Departmanu za arhitektonske tehnologije, za navedenu oblast. Referat i Sažetak Komisije se nalaze u prostorijama biblioteke Fakulteta (II sprat, soba 210) i dostupni su javnosti petnaest dana od dana objavljivanja ovog oglasa.

Referat Komisije za izbor u zvanje vanrednog profesora na Departmanu za arhitektonske tehnologije: dr Dušan Ignjatović, dipl.inž.arh. Sažetak Komisije za izbor u zvanje vanrednog profesora na Departmanu za arhitektonske tehnologije: dr Dušan Ignjatović, dipl.inž.arh.