OASA-36040 i IASA-36040 – Konstruktivni sistemi: Junski 2 ispitni rok – Termin i način polaganja ispita

Obaveštenje

Studijska celina:
Konstruktivni sistemi

Predmet:
OASA-36040 Konstruktivni sistemi
IASA-36040 Konstruktivni sistemi

Termin
Ispit iz predmeta Konstruktivni sistemi u junskom 2 ispitnom roku održaće se u sredu, 12. jula 2017. godine u salama 226 i 227 sa početkom u 15.00 časova.

Polaganje
Ispit se polaže pismeno i predstavlja praktičnu proveru teorijskih znanja (materije koja je bila izložena na predavanjima i koja je prikazana u udžbeniku – Miodrag Nestorović: Konstruktivni sistemi: principi konstruisanja i oblikovanja, Arhitektonski fakultet Univerziteta u Beogradu, 2007.), a podrazumeva izradu zadatka vezanog za određeni tip konstruktivnog sistema u vidu grafičkog rada.

Ispit se polaže na listu dimenzija 50 x 70 cm koji donosi student. Na ispit je, takođe, potrebno poneti pribor za pisanje i crtanje kao i indeks.

Ispit traje 120 minuta.

Ocenjivanje
Na ispitu je moguće ostvariti maksimalno 30 poena.

Iz kabineta