Doktorska disertacija i izveštaj Komisije: kandidat Dijana Adžemović-Anđelković, dipl.inž.arh.

24/04/2017

Univerzitet u Beogradu – Arhitektonski fakultet,
ul. Bulevar kralja Aleksandra 73/II, Beograd

obaveštava da su doktorska disertacija i izveštaj Komisije o oceni doktorske disertacije pod naslovom „Simbolika arhitektonskog izraza u memorijalnoj arhitekturi u Srbiji” Dijane Adžemović-Anđelković, dipl.inž.arh. dostupne javnosti u elektronskoj verziji na internet stranici, a u štampanom obliku u kancelariji 204, 30 dana pre usvajanja izveštaja na Nastavno-naučnom veću, kao i do odbrane disertacije.

Doktorska disertacija: ”Simbolika arhitektonskog izraza u memorijalnoj arhitekturi u Srbiji” Izveštaj Komisije o oceni doktorske disertacije: ”Simbolika arhitektonskog izraza u memorijalnoj arhitekturi u Srbiji”