• Veb izložba: Master Studio M01 – Projekat 2016/17

By Arhitektonski fakultet on 28/02/2017
    Pred Vama je veb izložba projekata urađenih u okviru prvog semestra Master studijskih programa u školskoj 2016/17 godini. Ovde možete pogledati odabrane Studio M01 studentske radove koji predstavljaju izborne predmete sa različitih master programa: Master akademske studije Arhitektura 2016/17 – I godina i Master akademske studije Unutrašnja arhitektura 2016/17 – I godina. Dobrodošli
  • Dan italijanskog dizajna: okrugli sto o savremenom dizajnu (02. mart 2017.)

By Arhitektonski fakultet_Urednik on 28/02/2017
    / 02.03.2017. u 18.00 / Povodom prvog izdanja Dana italijanskog dizajna Italijanski institut za kulturu u Beogradu organizuje okrugli sto o savremenom dizajnu u “Mikser hausu”. Na ovom okruglom stolu učestvovaće italijanski arhitekta Nikola di Batista (Nicola Di Battista), direktor časopisa Domus, arhitekta Vladimir Lojanica, modna kreatorka Dragana Ognjenović, industrijski dizajner Marko Luković i arhitekta Zoran Đukanović u ulozi moderatora.
  • Zadužbina Andrejević: izbor naučnih i master radova za štampanje u monografskom obliku

By Arhitektonski fakultet on 28/02/2017
    Pozivamo vas da iskoristite priliku da javnosti predstavite svoju naučnu monografiju zasnovanu na odbranjenom doktorskom, magistarskom, specijalističkom ili master radu. Konkursi za izbor radova objavljuju se dva puta godišnje: u novembru i maju. Konkurs za biblioteku Posebna izdanja i naučne studije otvoren je cele godine. Ako ste zainteresovani, pozovite nas i pripremite se na vreme...