• Веб изложба: Мастер Студио М01 – Пројекат 2016/17

By Архитектонски факултет on 28/02/2017
    Пред Вама је веб изложба пројеката урађених у оквиру првог семестра Мастер студијских програма у школској 2016/17 години. Овде можете погледати одабране Студио М01 студентске радове који представљају изборне предмете са различитих мастер програма: Мастер академске студије Архитектура 2016/17 – I година и Мастер академске студије Унутрашња архитектура 2016/17 – I година. Добродошли
  • Дан италијанског дизајна: округли сто о савременом дизајну (02. март 2017.)

By Архитектонски факултет_Уредник on 28/02/2017
    / 02.03.2017. у 18.00 / Поводом првог издања Дана италијанског дизајна Италијански институт за културу у Београду организује округли сто о савременом дизајну у “Миксер хаусу”. На овом округлом столу учествоваће италијански архитекта Никола ди Батиста (Nicola Di Battista), директор часописа Домус, архитекта Владимир Лојаница, модна креаторка Драгана Огњеновић, индустријски дизајнер Марко Луковић и архитекта Зоран Ђукановић у улози модератора.
  • Задужбина Андрејевић: избор научних и мастер радова за штампање у монографском облику

By Архитектонски факултет on 28/02/2017
    Позивамо вас да искористите прилику да јавности представите своју научну монографију засновану на одбрањеном докторском, магистарском, специјалистичком или мастер раду. Конкурси за избор радова објављују се два пута годишње: у новембру и мају. Конкурс за библиотеку Посебна издања и научне студије отворен је целе године. Ако сте заинтересовани, позовите нас и припремите се на време...