Obaveštenje

Predmet:
OASA-24060 – Projektovanje i proračun konstrukcija 1
IASA-24060 – Projektovanje i proračun konstrukcija 1

Obaveštavaju se studenti II godine Osnovnih i Integrisanih akademskih studija da su na Arh.Portalu postavljeni spiskovi studenata sa rasporedom po salama i terminima za vežbe.

Studenti II godine OASA dolaze na vežbe sa priborom za pisanje, računanje i crtanje, sa praktikumom za vežbe (koji je postavljen na Arh.Portal ili odštampan u skriptarnici fakulteta) i sa kartonskom fasciklom u kojoj će predavati vežbe.

Studenti IASA dolaze na predavanje/objašnjenje vežbe/ u amfiteatar u zakazanom terminu (četvrtak 16-17h).

Studenti III godine OASA koji nisu položili predmet mogu dolaziti na vežbe zajedno sa studentima IASA u amfiteatar, iako su prethodno raspoređeni po salama. Oni su obavezni da se jave na kraju predavanja u amfiteatru.

Iz kabineta