ОАСА-24060 и ИАСА-24060 – Пројектовање и прорачун конструкција 1: Прва вежба

Предмет:
ОАСА-24060 – Пројектовање и прорачун конструкција 1
ИАСА-24060 – Пројектовање и прорачун конструкција 1

Обавештавају се студенти II године Основних и Интегрисаних академских студија да су на Арх.Порталу постављени спискови студената са распоредом по салама и терминима за вежбе.

Студенти II године ОАСА долазе на вежбе са прибором за писање, рачунање и цртање, са практикумом за вежбе (који је постављен на Арх.Портал или одштампан у скриптарници факултета) и са картонском фасциклом у којој ће предавати вежбе.

Студенти ИАСА долазе на предавање/објашњење вежбе/ у амфитеатар у заказаном термину (четвртак 16-17h).

Студенти III године ОАСА који нису положили предмет могу долазити на вежбе заједно са студентима ИАСА у амфитеатар, иако су претходно распоређени по салама. Они су обавезни да се јаве на крају предавања у амфитеатру.

Из кабинета