2016_Facing-the-Future

Катедра за управљање пројектима у грађевинарству Грађевинског факултета у Београду и PMI огранак Србија вас позивају на Академски дан конференције PSC 2016: Facing the Future.

Академски дан овогодишње конференције одржаће се у понедељак, 16. маја 2016. године од 09.30 до 16.00 часова у Свечаној сали Грађевинског факултета.

Окупиће се професионалци у области пројектног менаџмента из привреде и академских кругова, а студенти ће добити прилику да представе своје презентације. Позивамо заинтересоване студенте да пријаве радове на upg@grf.bg.ac.rs до 05. маја 2016. године!

Главна тема овогодишње конференције је УПРАВЉАЊЕ РИЗИЦИМА али можете да изаберете и ове:
• Управљање пројектима у јавном сектору и ЕУ интеграције
• Лични професионални развој и развој компетенција
• Нови трендови у управљању пројектима, савремени софтвери и ИТ решења
• Примери из праксе у управљању пројектима – студије случаја
• Финансирање и администрација пројеката

Радови могу да буду засновани на вашим истраживањима или примерима из праксе, а посебно су добродошли радови настали на пројектима у којима сте и сами на неки начин учествовали!

*пријава треба да садржи апстракт и презентацију, а смернице можете преузети са сајта www.grf.bg.ac.rs.

Добродошли!