2016_Facing-the-Future

Katedra za upravljanje projektima u građevinarstvu Građevinskog fakulteta u Beogradu i PMI ogranak Srbija vas pozivaju na Akademski dan konferencije PSC 2016: Facing the Future.

Akademski dan ovogodišnje konferencije održaće se u ponedeljak, 16. maja 2016. godine od 09.30 do 16.00 časova u Svečanoj sali Građevinskog fakulteta.

Okupiće se profesionalci u oblasti projektnog menadžmenta iz privrede i akademskih krugova, a studenti će dobiti priliku da predstave svoje prezentacije. Pozivamo zainteresovane studente da prijave radove na upg@grf.bg.ac.rs do 05. maja 2016. godine!

Glavna tema ovogodišnje konferencije je UPRAVLJANJE RIZICIMA ali možete da izaberete i ove:
• Upravljanje projektima u javnom sektoru i EU integracije
• Lični profesionalni razvoj i razvoj kompetencija
• Novi trendovi u upravljanju projektima, savremeni softveri i IT rešenja
• Primeri iz prakse u upravljanju projektima – studije slučaja
• Finansiranje i administracija projekata

Radovi mogu da budu zasnovani na vašim istraživanjima ili primerima iz prakse, a posebno su dobrodošli radovi nastali na projektima u kojima ste i sami na neki način učestvovali!

*prijava treba da sadrži apstrakt i prezentaciju, a smernice možete preuzeti sa sajta www.grf.bg.ac.rs.

Dobrodošli!