Obaveštenje

Studijska celina: Uvod u arhitekturu i umetnost

Predmet:
OASA-11023: Umetnost danas
IASA-11023: Umetnost danas

Umesto dolaska na predavanje iz predmeta Umetnost danas u sredu 26. oktobra 2015. u 10.15 časova, studenti su u obavezi da najkasnije do kraja novembra posete dve izložbe i na osnovu tih poseta urade kolikvijum čija je predaja zakazana za 14. decembar 2015. godine. Izostanak predavanja je u funkciji uštede vremena za obavezne posete izložbama koje su uslov za izradu kolokvijuma. Napominjem da je poseta Muzeju Zepter moguća i u tom terminu ili kasnije a da se druga izložba otvara 06. novembra 2015.

U dokumentu Zadatak prvog kolokvijuma, postavljenom na Arh.Portal, detaljno je obrazložen sadržaj zadatka za kolokvijum i određene izložbe za posetu. Tu se mogu dobiti detaljna uputstva i o posetama izložbi i o načinu izrade kolokvijuma.

Nastava na predmetu će se prema rasporedu od ponedeljka, 02. novembra 2015. godine odvijati predavanjima u amfiteatru bez promene i do kraja semestra. Dolasci na predavanja su obavezni.

van.prof. Milorad Mladenović, rukovodilac Kursa

2015_Gottfried_Helnwein