201516_reklama-MAS_800x600_01

Petak, 25. septembar 2015. godine – upis BUDŽETSKIH studenata

• MAS – Arhitektura 2015/16: Upis od 9.00 do 15.00 sati u sobi 205,
    prozivanje kandidata, amfiteatar AF u 9.00 sati;
  • MAS – Integralni urbanizam 2015/16: Upis od 16.00 do 18.00 sati u sobi 205, amfiteatar AF,
    prozivanje kandidata, amfiteatar AF u 16.00 sati;
  • MAS – Unutrašnja arhitektura 2015/16: Upis od 18.00 do 20.00 sati u sobi 205, amfiteatar AF,
    prozivanje kandidata, amfiteatar AF u 18.00 sati.

V A Ž N O !!!!

• Mole se SVI kandidati koji su se prijavili za određeni studijski program, BEZ OBZIRA na postignuti rang, da se u naznačenom terminu pojave u amfiteatru AF, kako bi bili u prilici da se upišu na željeni modul, u slučaju da budu prozvani.
  • Ukoliko kandidat nije prisutan kada ga prozovu, NASTAVLJA SE SA PROZIVANJEM SLEDEĆEG KANDIDATA po redosledu na rang listi.
  • Ako kandidat naknadno u toku dana, prema objavljenom rasporedu, dođe na prozivku, MOĆI ĆE DA UPIŠE SAMO MODUL NA KOME JE PREOSTALO MESTA ZA UPIS.
  • Ako kandidat želi da upiše na dva studijska programa, drugi upisuje u statusu samofinansirajućeg studenta i OBAVEZAN je da se javi Komisiji za sprovođenje upisa u subotu 26.09.2015. pre početka prozivke u amfiteatru AF.

MAS – Arhitektura 2015/16
U 9.00 sati, u amfiteatru Arhitektonskog fakulteta, vrši se prozivanje po redosledu na Rang listi MAS – Arhitektura, za kandidate koji su stekli pravo na upis na master akademske studije – Arhitektura, do popune 118 budžetskih mesta na sva četiri modula i to: 75 mesta na modulu Arhitektura, 11 mesta na modulu Urbanizam, 21 mesto na modulu Arhitektonske tehnologije i 11 mesta na modulu Arhitektonsko konstrukterstvo.

• Kandidat, prilikom prozivke, bira na koji modul se upisuje tako što dobija karticu sa oznakom modula na koji se upisuje i sa kojom odlazi u sobu 205 sa svom potrebnom dokumentacijom za upis.
  • Kandidat može izabrati bilo koji modul na kome je u trenutku prozivke ostalo slobodnih mesta.
  • Kandidat koji je prozvan može dobrovoljno izabrati i da se umesto u statusu budžetskog studenta, upiše u statusu samofinansirajućeg studenta, ukoliko su sva budžetska mesta na željenom modulu popunjena. U tom slučaju, prilikom prozivke, kandidat potpisuje izjavu o odustajanju od budžetskog statusa i na dalje se tretira kao samofinansirajući student.

MAS – Integralni urbanizam 2015/16
U 16.00 sati, u amfiteatru Arhitektonskog fakulteta, vrši se prozivanje za kandidate koji su stekli pravo na upis na master akademske studije – Integralni urbanizam, do popune 21 budžetskog mesta.

MAS – Unutrašnja arhitektura 2015/16
U 18.00 sati, u amfiteatru Arhitektonskog fakulteta, vrši se prozivanje za kandidate koji su stekli pravo na upis na master akademske studije – Unutrašnja arhitektura, do popune 21 budžetskog mesta.

Upis samofinansirajućih studenata

Subota, 26. septembar 2015. godine – upis SAMOFINANSIRAJUĆIH studenata

• MAS – Arhitektura 2015/16: Upis od 9.00 do 12.00 sati u sobi 205,
    prozivanje kandidata, amfiteatar AF u 9.00 sati;
  • MAS – Integralni urbanizam 2015/16: Upis od 13.00 do 15.00 sati u sobi 205, amfiteatar AF,
    prozivanje kandidata, amfiteatar AF u 13.00 sati;
  • MAS – Unutrašnja arhitektura 2015/16: Upis od 15.00 do 17.00 sati u sobi 205, amfiteatar AF,
    prozivanje kandidata, amfiteatar AF u 15.00 sati.

V A Ž N O !!!!

MAS – Arhitektura 2015/16
U 9 sati, u amfiteatru Arhitektonskog fakulteta, vrši se prozivanje po redosledu na Rang listi MAS – Arhitektura, za kandidate koji su stekli pravo na upis na master akademske studije – Arhitektura, do popune 58 samofinansirajućih mesta na sva četiri modula i to: 37 mesta na modulu Arhitektura, 5 mesta na modulu Urbanizam, 11 mesto na modulu Arhitektonske tehnologije i 5 mesta na modulu Arhitektonsko konstrukterstvo.

MAS – Integralni urbanizam 2015/16
U 12 sati, u amfiteatru Arhitektonskog fakulteta, vrši se prozivanje za kandidate koji su stekli pravo na upis na master akademske studije – Integralni urbanizam, do popune 11 samofinansirajućih mesta.

MAS – Unutrašnja arhitektura 2015/16
U 14 sati, u amfiteatru Arhitektonskog fakulteta, vrši se prozivanje za kandidate koji su stekli pravo na upis na master akademske studije – Unutrašnja arhitektura, do popune 11 samofinansirajućih mesta.

Napominjemo da je za sve uplate dežurna glavna pošta u Takovskoj ulici br. 2.

Ukoliko se u subotu 26.09.2015. godine, ne popune sva raspoloživa mesta na svim studijskim programima, u ponedeljak 28. septembara 2015. godine u 10 sati ispred sobe 205 Arhitektonskog fakulteta, vršiće se prozivanje za kandidate prema redosledu na konačnoj rang listi do popunjavanja kvote za upis na svim studijskim programima.