201516_reklama-MAS_800x600_01

Петак, 25. септембар 2015. године – упис БУЏЕТСКИХ студената

• МАС – Архитектура 2015/16: Упис од 9.00 до 15.00 сати у соби 205,
    прозивање кандидата, амфитеатар АФ у 9.00 сати;
  • МАС – Интегрални урбанизам 2015/16: Упис од 16.00 до 18.00 сати у соби 205, амфитеатар АФ,
    прозивање кандидата, амфитеатар АФ у 16.00 сати;
  • МАС – Унутрашња архитектура 2015/16: Упис од 18.00 до 20.00 сати у соби 205, амфитеатар АФ,
    прозивање кандидата, амфитеатар АФ у 18.00 сати.

В А Ж Н О !!!!

• Моле се СВИ кандидати који су се пријавили за одређени студијски програм, БЕЗ ОБЗИРА на постигнути ранг, да се у назначеном термину појаве у амфитеатру АФ, како би били у прилици да се упишу на жељени модул, у случају да буду прозвани.
  • Уколико кандидат није присутан када га прозову, НАСТАВЉА СЕ СА ПРОЗИВАЊЕМ СЛЕДЕЋЕГ КАНДИДАТА по редоследу на ранг листи.
  • Ако кандидат накнадно у току дана, према објављеном распореду, дође на прозивку, МОЋИ ЋЕ ДА УПИШЕ САМО МОДУЛ НА КОМЕ ЈЕ ПРЕОСТАЛО МЕСТА ЗА УПИС.
  • Ако кандидат жели да упише на два студијска програма, други уписује у статусу самофинансирајућег студента и ОБАВЕЗАН је да се јави Комисији за спровођење уписа у суботу 26.09.2015. пре почетка прозивке у амфитеатру АФ.

МАС – Архитектура 2015/16
У 9.00 сати, у амфитеатру Архитектонског факултета, врши се прозивање по редоследу на Ранг листи МАС – Архитектура, за кандидате који су стекли право на упис на мастер академске студије – Архитектура, до попуне 118 буџетских места на сва четири модула и то: 75 места на модулу Архитектура, 11 места на модулу Урбанизам, 21 место на модулу Архитектонске технологије и 11 места на модулу Архитектонско конструктерство.

• Кандидат, приликом прозивке, бира на који модул се уписује тако што добија картицу са ознаком модула на који се уписује и са којом одлази у собу 205 са свом потребном документацијом за упис.
  • Кандидат може изабрати било који модул на коме је у тренутку прозивке остало слободних места.
  • Кандидат који је прозван може добровољно изабрати и да се уместо у статусу буџетског студента, упише у статусу самофинансирајућег студента, уколико су сва буџетска места на жељеном модулу попуњена. У том случају, приликом прозивке, кандидат потписује изјаву о одустајању од буџетског статуса и на даље се третира као самофинансирајући студент.

МАС – Интегрални урбанизам 2015/16
У 16.00 сати, у амфитеатру Архитектонског факултета, врши се прозивање за кандидате који су стекли право на упис на мастер академске студије – Интегрални урбанизам, до попуне 21 буџетског места.

МАС – Унутрашња архитектура 2015/16
У 18.00 сати, у амфитеатру Архитектонског факултета, врши се прозивање за кандидате који су стекли право на упис на мастер академске студије – Унутрашња архитектура, до попуне 21 буџетског места.

Упис самофинансирајућих студената

Субота, 26. септембар 2015. године – упис САМОФИНАНСИРАЈУЋИХ студената

• МАС – Архитектура 2015/16: Упис од 9.00 до 12.00 сати у соби 205,
    прозивање кандидата, амфитеатар АФ у 9.00 сати;
  • МАС – Интегрални урбанизам 2015/16: Упис од 13.00 до 15.00 сати у соби 205, амфитеатар АФ,
    прозивање кандидата, амфитеатар АФ у 13.00 сати;
  • МАС – Унутрашња архитектура 2015/16: Упис од 15.00 до 17.00 сати у соби 205, амфитеатар АФ,
    прозивање кандидата, амфитеатар АФ у 15.00 сати.

В А Ж Н О !!!!

МАС – Архитектура 2015/16
У 9 сати, у амфитеатру Архитектонског факултета, врши се прозивање по редоследу на Ранг листи МАС – Архитектура, за кандидате који су стекли право на упис на мастер академске студије – Архитектура, до попуне 58 самофинансирајућих места на сва четири модула и то: 37 места на модулу Архитектура, 5 места на модулу Урбанизам, 11 место на модулу Архитектонске технологије и 5 места на модулу Архитектонско конструктерство.

МАС – Интегрални урбанизам 2015/16
У 12 сати, у амфитеатру Архитектонског факултета, врши се прозивање за кандидате који су стекли право на упис на мастер академске студије – Интегрални урбанизам, до попуне 11 самофинансирајућих места.

МАС – Унутрашња архитектура 2015/16
У 14 сати, у амфитеатру Архитектонског факултета, врши се прозивање за кандидате који су стекли право на упис на мастер академске студије – Унутрашња архитектура, до попуне 11 самофинансирајућих места.

Напомињемо да је за све уплате дежурна главна пошта у Таковској улици бр. 2.

Уколико се у суботу 26.09.2015. године, не попуне сва расположива места на свим студијским програмима, у понедељак 28. септембара 2015. године у 10 сати испред собе 205 Архитектонског факултета, вршиће се прозивање за кандидате према редоследу на коначној ранг листи до попуњавања квоте за упис на свим студијским програмима.