• Seminar: Forms of space. Reflections on Architecture and its negative

By Arhitektonski fakultet on 24/04/2015
    Zadovoljstvo nam je pozvati vas na dvodnevni seminar koji će se održati na našem fakultetu u okviru Doktorskih akademskih studija, studijske celine Posebni problemi istraživanja arhitekture i urbanizma - Umetnost i tehničko-tehnološke nauke: Forms of space. Reflections on Architecture and its negative 29 - 30. april 2015 sala 254 Arhitektonskog fakulteta u Beogradu
  • Kurs 22.2. – Organizacija građenja i osnove menadžmenta: obaveštenje o terminskom planu

By Arhitektonski fakultet on 24/04/2015
    Obaveštavaju se studenti III godine Osnovnih akademskih studija da će se nastava na predmetu Organizacija građenja i osnove menadžmenta odvijati prema unapred utvrđenom rasporedu predavanja, vežbi i kolokvijuma, koji je objavljen na kurikulumu predmeta. Izuzetno, u skladu sa molbom Studenta prodekana, u ponedeljak 27. aprila 2015. biće omogućeno studentima koji putuju na ekskurziju, isključivo prema spisku priloženom uz molbu, da unapred odvežbaju 9. vežbu, u jednom terminu, u 12.30h u Amfiteatru AF. Svi ostali studenti će tu vežbu raditi u redovno predviđenim terminima 04. maja 2015. Predavanja na predmetu će se odvijati po redovno utvrđenom terminskom planu, bez izmena.