Modul 7 – Istorija arhitekture i umetnosti

Obaveštenje

Predmet:
Kurs 7.3. Istorija umetnosti 1

Obaveštavaju se studenti druge godine osnovnih studija da će se DRUGI KOLOKVIJUM iz predmeta Istorija umetnosti 1 održati u utorak 23.12.2014. u 16:00h u amfiteatru. Polaganje kolokvijuma održaće se u četiri grupe:

• PRVA GRUPA – 16:00h: studenti od slova A do Z-a (poslednji student koji polaže u prvoj grupi je Zarić P. Jelena)
  • DRUGA GRUPA – 16:15h: studenti od slova Z-o do M-ilij (poslednji student koji polaže u drugoj grupi je Milijanović N. Tamara)
  • TREĆA GRUPA – 16:30h: studenti od slova M-ilik do R-ajović A. (poslednji student koji polaže u trećoj grupi je Rajović V. Anđela)
  • ČETVRTA GRUPA – 16:45h: studenti od slova R-ajović N. do Š (poslednji student koji polaže u četvrtoj grupi je Šuić L. Ivan)

Spisak studenata podeljenih po grupama istaknut je na vratima kabineta 231.