• Upis u prvu godinu MAS 2014/15: DINAMIKA UPISA

By Arhitektonski fakultet_Urednik on 26/09/2014
    V A Ž N O !!!! Mole se SVI kandidati koji su se prijavili za određeni studijski program, BEZ OBZIRA na postignuti rang, da se u naznačenom terminu pojave u amfiteatru AF, kako bi bili u prilici da se upišu na željeni modul, u slučaju da budu prozvani.
  • Izbor: Vesna Cagić Milošević, dipl.inž.arh.

By Arhitektonski fakultet on 26/09/2014
    Univerzitet u Beogradu - Arhitektonski fakultet, ul. Bulevar kralja Aleksandra 73/II, obaveštava sve zainteresovane da se Izveštaj Komisije za izbor nastavnika za užu naučnu, odnosno umetničku oblast: Arhitektonsko projektovanje i savremena arhitektura stavlja na uvid javnosti. Komisija predlaže da se Vesna Cagić Milošević, dipl.inž.arh., izabere u zvanje vanrednog profesora na Departmanu za arhitekturu za navedenu oblast. Izveštaj Komisije se nalazi u prostorijama biblioteke Fakulteta (II sprat, soba 210) i dostupan je javnosti petnaest dana od dana objavljivanja ovog oglasa. Izložba stručno-umetničkih ostvarenja kandidatkinje Vesne Cagić Milošević, biće otvorena u četvrtak, 02. oktobra 2014. godine, u 19,00 časova, u prostorijama Arhitektonskog fakulteta, sala 200 (II sprat) i trajaće do 09. oktobra 2014. godine.