Transfer-tehnologije-i-znanja_o

Letnja škola

Centar za transfer tehnologije Univerziteta u Beogradu u saradnji sa European Commission Joint Research Center i Zavodom za intelektualnu svojinu Republike Srbije organizuje

MEĐUNARODNU LETNJU ŠKOLU
TRANSFER TEHNOLOGIJE I ZNANJA

koja će se održati u periodu od 17. do 24. septembra 2014. godine u Beogradu, u svečanoj sali Rektorata Univerziteta u Beogradu, kao i u sali hotela Queen’s Astoria Design Hotel.

Oblasti koje će biti pokrivene su:

• Transfer tehnologije i procena vrednosti tehnologije,
  • Intelektualna svojina i pisanje patenata,
  • Marketing i pregovaranje,
  • Licenciranje tehnologije i spin-out.

Broj polaznika je ograničen. Krajnji rok za prijavu je 25. avgust 2014. godine, do kada je potrebno dostaviti CV i motivaciono pismo na engleskom jeziku, na elektronsku poštu ctt@rect.bg.ac.rs.

Odabrani kandidati će moći da prisustvuju radionicama bez plaćanja kotizacije. Biće im bezbeđen ručak, kafe pauze kao i dva događaja na kojima će imati priliku da se bolje upoznaju sa kolegama iz zemlje i inostranstva, kao i da razmene korisna iskustva iz dosadašnje prakse. Putni troškovi, troškovi smeštaja i dnevnice nisu pokriveni od strane organizatora događaja.

Svi kandidati će biti obavešteni o rezultatima selekcije putem elektronske pošte do 05. septembra 2014. godine.

Za sve dodatne informacije ili pitanja možete se obratiti timu Centra za transfer tehnologije:

ctt@rect.bg.ac.rs
www.ctt.bg.ac.rs

Obaveštenje: letnja škola Transfer tehnologije i znanja Poziv: letnja škola Transfer tehnologije i znanja
CTT_logo_o