Transfer-tehnologije-i-znanja_o

Летња школа

Центар за трансфер технологије Универзитета у Београду у сарадњи са European Commission Joint Research Center и Заводом за интелектуалну својину Републике Србије организује

МЕЂУНАРОДНУ ЛЕТЊУ ШКОЛУ
ТРАНСФЕР ТЕХНОЛОГИЈЕ И ЗНАЊА

која ће се одржати у периоду од 17. до 24. септембра 2014. године у Београду, у свечаној сали Ректората Универзитета у Београду, као и у сали хотела Queen’s Astoria Design Hotel.

Области кoje ће бити пoкривeнe су:

• Трансфер технологије и процена вредности технологије,
  • Интелектуална својина и писање патената,
  • Маркетинг и преговарање,
  • Лиценцирање технологије и spin-out.

Број полазника је ограничен. Крајњи рок за пријаву је 25. август 2014. године, до када је потребно доставити CV и мотивационо писмо на енглеском језику, на електронску пошту ctt@rect.bg.ac.rs.

Одабрани кандидати ће моћи да присуствују радионицама без плаћања котизације. Биће им безбеђен ручак, кафе паузе као и два догађаја на којима ће имати прилику да се боље упознају са колегама из земље и иностранства, као и да размене корисна искуства из досадашње праксе. Путни трошкови, трошкови смештаја и дневнице нису покривени од стране организатора догађаја.

Сви кандидати ће бити обавештени о резултатима селекције путем електронске поште до 05. септембра 2014. године.

За све додатне информације или питања можете се обратити тиму Центра за трансфер технологије:

ctt@rect.bg.ac.rs
www.ctt.bg.ac.rs

Обавештење: летња школа Трансфер технологије и знања Позив: летња школа Трансфер технологије и знања
CTT_logo_o