kabinet-301_upis_THUMB_INFO

Isticanje liste prijavljenih kandidata

Isticanje liste prijavljenih kandidata, sa ličnim podacima i podacima iz srednje škole, na oglasnoj tabli i vebsajtu Fakulteta:

subota, 05. jul 2014. godine u 20 sati.

Podnošenje primedbi

Podnošenje primedbi Komisiji za sprovođenje upisa na eventualno pogrešno unete lične i podatke o uspehu u srednjoj školi (tehničke greške):

ponedeljak, 07. jul 2014. od 11-12 sati u Arhitektonsko računarskom centru.

Prijemni ispit 2014.

Održavanje Prijemnog ispita za upis na prvu godinu studijskih programa Osnovnih akademskih i Integrisanih akademskih studija 2014/15 Univerzitetu u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta biće održan u:

utorak, 08.07.2014. godine u 10.00 časova na Arhitektonskom fakultetu.

Isticanje rasporeda kandidata

Isticanje rasporeda kandidata po salama na oglasnoj tabli Fakulteta:

utorak, 08. jul 2014. godine u 8.00 časova

Kandidati su dužni da u utorak, 08. jula 2014. dođu na Arhitektonski fakultet najkasnije sat vremena pre početka prijemnog ispita!

Spiskovi prijavljenih kandidata

Liste kandidata (sortirano po azbučnom redu) su prikazane po prvom izboru studijskog programa koji NIJE OBAVEZUJUĆI prilikom upisa:

SPISAK PRIJAVNJENIH KANDIDATA PRVI IZBOR OASA – OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE ARHITEKTURA 2014/15 SPISAK PRIJAVNJENIH KANDIDATA PRVI IZBOR IASA – INTEGRISANE AKADEMSKE STUDIJE ARHITEKTURA 2014/15

Informacije za polaganje Prijemnog ispita 2014:

INFO ZA POLAGANJE I NAČIN POLAGANJA PRIJEMNOG ISPITA 2014

Za prijemni ispit na Arhitektonski fakultet u Beogradu prijavilo se ukupno 467 kandidata.
Kandidati mogu proveriti svoje podatke u priloženim fajlovima.

Uputstvo za kandidate za ispravljanje eventualno pogrešno unetih podataka kao i uputstvo za polaganje prijemnog ispita kandidati mogu videti u fajlu INFO ZA POLAGANJE I NAČIN POLAGANJA PRIJEMNOG ISPITA 2014.

Srećno svim kandidatima!!

Raspored sedenja kandidata za Prijemni ispit 2014