Međunarodni naučno-stručni skup

Letnja škola

Pozivamo Vas da učestvujete na Međunarodnom naučno-stručnom skupu – 10. jubilarnoj Letnjoj školi urbanizma, koja se održava u Vrnjačkoj Banji, hotel „Breza“ od 25. do 27. juna 2014. godine. Tema 10. jubilarne Letnje škole urbanizma je:

PLANIRANJE PROSTORA, URBANIZAM I IZGRADNJA, KOMPLEMENTARNI ZAKONI I REINDUSTRIJALIZACIJA

Zbog skorašnjih događaja, u vezi sa poplavama u Srbiji i regionu, umesto prethodno planiranog radnog izleta (poseta manastirima Žiča i Sv.Petka) održaće se okrugli sto sa temom:

PLANIRANJE PROSTORA I SPROVOĐENJE PLANOVA U GRADOVIMA I NASELJIMA PORED REČNIH TOKOVA
(urbanizam, prostorno planiranje, geodezija, zaštita životne sredine…)

Letnju školu urbanizma organizuje Udruženje urbanista Srbije i Republički geodetski zavod u saradnji sa Republičkom agencijom za prostorno planiranje i GIZ/ AMBERO/ ICON projektom „Unapređenje upravljanja zemljištem na nivou lokalnih samouprava u Srbiji“. Letnja škola urbanizma odvija se pod pokroviteljstvom Ministarstva građevinarstva,saobraćaja i infrastrukture, Ministarstva privrede, Ministarstva poljoprivrede i zaštite životne sredine, Ministarstva državne uprave i lokale samouprave i Ministarstva prosvete i nauke.

Važne informacije

Smeštaj učesnika:
Hotel „Breza“ Vrnjačka Banja

Rezervacija i plaćanje smeštaja se vrši isključivo preko službe rezervacija Hotela „Breza“ e-mail: info@hotelbreza.rs i recepcija@hotelbreza.rs, tel. +381 36 602 144, faks +381 36 612 401.

Rok za rezervaciju je 18. jun 2014.

Kotizacije

Prijave za Letnju školu podnose se na adresu:

UDRUŽENJE URBANISTA SRBIJE, Beograd, Kneza Miloša 9, na e-mail: urbanist@EUnet.rs, tel/faks +381 11 33 47 418, +381 63 81 05 864 (Svetlana Jakovljević).

Kotizacija za učešće na Letnjoj školi urbanizma iznosi 8.000,00 dinara, a za tri i više učesnika po 6.000,00 dinara (Zbornik radova, sertifikat, prisustvo predavanjima stručnjaka iz zemlje i inostranstva i drugi prateći sadržaji). Kotizacija za strance iznosi 75 evra (za 3 i više učesnika po 60 evra).

Ciljne grupe učesnika

Ciljne grupe učesnika su Ministarstva, državna uprava, lokalna samouprava, urbanisti, planeri, geodeti, fakulteti i instituti, javna i druga preduzeća, direkcije, zavodi, investitori, projektanti, izvođači, banke, privredne komore i međunarodne organizacije.

Više informacija i obrasci

Više informacija o Letnjoj školi urbanizma i obrasce za prijavu učešća i rezervaciju smeštaja možete naći na sledećim linkovima:

NOVO  Obaveštenje – Letnja škola urbanizma 2014 NOVO  Prijava učešća – Letnja škola urbanizma 2014 NOVO  Rezervacija smeštaja – Letnja škola urbanizma 2014