Radionica

SPAF_Logo_white
CZRK-logo_optim

Studentski parlament Arhitektonskog fakulteta (SPAF) i Centar za razvoj karijere vas pozivaju da prisustvujete treningu

PREZENTACIONE VEŠTINE

koji će se održati 4. aprila 2014. godine na Građevinskom fakultetu u sali 110 od 18 časova.

Trening će održati Katarina Radulaški-Najdenov, Soft Skills internacionalni trener zaposlena na poziciji Ericsson Belgrade Facility Manager u kompaniji MT&T Property Management, višegodišnji saradnik Centra za razvoj karijere.

Studenti će imati priliku da u tročasovnom treningu saznaju kako se priprema prezentacija i zašto su važni vizuelni efekti, kao i naučiti da kontrolišu pitanja često neprijatnih slušalaca.

Učesnici radionice će uvežbati prezentovanje i efektno iznošenje i kroz kombinaciju teorije i pokaznih vežbi zaključiti kako da evaluiraju svoje sposobnosti i unaprede veštine prezentovanja.

Poziv je otvoren za sve studente Arhitektonskog fakulteta u Beogradu.

Prijavite se prateći link na: