ЛЕТЊА ШКОЛА У БРИЖУ И АЛЗАСКА ЛЕТЊА ШКОЛА АРХИТЕКТУРЕ И ЗАНАТА

SUMMERSCHOOLALSACE

ASSAC  ⎮ од 1. до 15. јула 2024. ⎮ 2 недеље ⎮ Бар, Алзас, Француска ⎮ Језик: енглески ⎮ У организацији TRA & INTBAU Belgium

Рок за подношење пријава је 7. април 2024. године.

За више информација: www.latablerondearchitecture.com/summerschools

Неколико стипендија (пуних и делимичних) биће понуђено кандидатима који су мотивисани и којима је потребна, захваљујући подршци Xavier Bohl’s studio, фирме за архитектуру и урбанизам Arcas Paris и alf Schmitz Exceptional Homes..

ASSAC је организован захваљујући подршци чланова La Table Ronde de l’Architecture и Међународне мреже за традиционално градитељство, архитектуру и урбанизам (INTBAU).

thumbnail_SUMMERSCHOOLBRUGES2024_1

БРИЖ ЛЕТЊА ШКОЛА АРХИТЕКТУРЕ И ЗАНАТА

BSSAC ⎮ од 20. јула до 25. августа 2024. ⎮ 5 недеља ⎮ Бриж, Белгија ⎮ Језик: енглески ⎮ У организацијиTRA & INTBAU Belgium

Рок за пријаву је 31. март 2024. године

За више информација: www.latablerondearchitecture.com/summerschools

Неколико стипендија (пуних и делимичних) биће понуђено мотивисаним кандидатима којима је потребна, захваљујући подршци архитектонског студијаBen Pentreath architecture studio, Ralf Schmitz Exceptional Homes, фирме за архитектуру и урбанизам Arcas Paris, архитекте Роберта Адама, Brooksfield Townhouses и Prince Trust Australia.

BSSAC је организован уз подршку чланова La Table Ronde de l’Architecture и Фондације Jean van Caloen.