plakat finalna verzija

Na izbornom predmetu “Arhitektura u kontekstu”, 1. Godina Master studija, održava se i ove godine studentski konkurs u okviru predmeta, pod sponzorstvom kompanije Horman (http://www.hormann.rs)

Ove godine je tema Prezentovanje arhitekture i arhitektonskih produkata danas – pomoću IA alatki. Artificial Inteligency je tek od prošlog novembra globalno u upotrebi i upravo menja sliku sveta.
Studenti su imali na samom početku predavanje marketing eksperta Petra Vasića www.petarvasic.com koji ih je uveo u veoma bitan element internet komunikacije i plasiranja svojih znanja i projekata online.

Prema molbi od strane studenata, Prof. Eva Vaništa Lazarević je pozvala veoma cenjene i poznate goste iz medija i marketinga G. Mićka Ljubičića I G. Lazara Džamića koji će u narednim nedeljama prikazati svoje iskustvo na temu.

Voditelji predmeta: Prof. dr Eva Vaništa Lazarević i ass. dr Jelena Marić

Dobrodošli!