E17_Press_Banner-TEST-3-031a81b8

EUROPAN je vodeća evropska platforma za inovativni urbani razvoj. EUROPAN već više od 30 godina organizuje otvoreno arhitektonsko takmičenje za planere mlađe od 40 godina. Cilj je da kombinuje vizionarski dizajn sa praktičnom implementacijom, podstičući stimulativni dijalog između donosilaca odluka i inovativnih ideja mladih profesionalaca. EUROPAN se posebno fokusira na angažovanje mlađe generacije planera u zemljama centralne i istočne Evrope (CEE).

EUROPAN Forum u Beču obećava celodnevnu međunarodnu razmenu stručnjaka, gradova, opština, planera i programera, upotpunjenu pratećim događajima u četvrtak i subotu.

Dodatne informacije možete pronaći OVDE.

Postoji mogućnost dobijanja besplatnih ulaznica i podrške za putne troškove.
Za sve informacije u vezi sa detaljima programa i mogućnostima podrške, potrebno je poslati email na office@europan.at.